Nie wyobrażasz sobie dnia bez swojego pupila? Jesteś miłośnikiem kotów, psów albo uprawiasz jeździectwo i każdą wolną chwilę spędzasz w stajni ze swoim wierzchowcem? Niewątpliwie w każdym z tych przypadków z chęcią udekorujesz swoje mieszkanie obrazem przedstawiającym pasję życia, swojego ulubionego pupila lub zwierzęcą fascynację.

Kolorowa małpa - obraz zwierzęta
Kolorowa małpa – obraz zwierzęta

Warto aby obraz ten, oprócz wartości sentymentalnej posiadał także walory estetyczne. W takim przypadku sięgajmy po obrazy ręcznie malowane na płótnie. Oryginalne dzieło wykonane ręką artysty to z pewnością lepsze rozwiązanie aniżeli niskiej jakości wydruk.

Jeżeli twoim życiem są ptaki…

Pasjonuje cię ornitologia, uwielbiasz ptaki i nie wyobrażasz sobie codzienności bez nich? A może podróżujesz po świecie szukając pięknych okazów. Poniższe propozycje z pewnością przypadną ci do gustu.

Dzika natura

Afryka, safari, dzika zwierzyna? Jeżeli właśnie to cię kręci, podziwiasz i pasjonujesz się dziką przyrodą, drapieżnikami żyjącymi w różnych zakątkach „czarnego lądu”, nie będziesz obojętny na obrazy przedstawiające piękno lwów czy słoni. Motywy te są często uwieczniane przez artystów a forma może być przeróżna – od bardzo realistycznego odwzorowywania natury po abstrakcję. Poniżej kilka przykładów.

Obraz kolorowy słoń
Obraz kolorowy słoń